NOTARY
Назад

NOTARY

  • Локація: "Ультрамарин", м. Хмельницький
  • Рік: 2021
  • Концепція: Створити супер комфортне , практичне і затишне місце для клієнта, чого бракує у світі нотаріусів. Клієнт прийде за послугою, а із собою забере емоцію як бонус. 
  • Процес: Для чіткого ТЗ розробили анкету для саме цього виду бізнесу, адже кожне підприємство містить у собі індивідуальні потреби та 'підводні камені', які необхідно уникнути та обійти, а потреби врахувати та реалізувати. Обрали Теплі відтінки у поєднанні з плавними формами та натуральними матеріалами, створили саме такий спейс, де клієнт релаксує під час очікування або процесу роботи з важливими документами. Підлога оздоблена великоформатною керамічною плиткою з імітацією білого мармуру від італійського виробника IMOLA. Колір стін та стелі обрали у 3х варіантах, тому тестили фарбу на об'єкті, щоб зрозуміти як працює кожен колір в залежності від природнього та штучного освітлення. Усі меблі розроблялися за індивідуальними кресленнями від нашої команди. Щільні переговори із різними підрядниками з виробництва; прорахунки кількості освітлення для кожної зони приміщення; замовлення світильників та готових меблів - усі ці етапи виконувалися нашою командою.

 

  • Щоб зекономити час клієнтки, ми уникнули створення 3D візуальзації. Саме тому з цим проектом у нас тісні стосунки у зв'язку з циклічністю авторського нагляду. Нам і замовниці було достатньо створити 2D та 3D-планування, щоб затвердити концепцію дизайну комерційного інтер'єру.
NOTARY